POKOJE U ŚLIWIOKA

ul.  Topory 14
34-424 Bańska Niżna
Wiadomość :
Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym będą Państwo mogli cieszyć się piękną górską przyrodą, ale również rozkoszować się  spokojem, ciszą oraz poczuć prawdziwy komfort wypoczynku to oferta naszego obiektu  z pewnością przypadnie Państwu do gustu.
Lokalizacja pokoi w miejscowości kompleksów basenów termalnych GORĄCY POTOK i TERMY SZAFLARY,  oraz położenie nieopodal wyciągów narciarskich w Białce Tatrzańskiej, czy bliskość samego Zakopanego sprawiają, że to miejsce jest doskonałą bazą wypadową dla gości o różnych zainteresowaniach sportowych, rekreacyjnych, turystycznych czy po prostu dla gości którzy chcą odpocząć od zgiełku dnia codziennego.
W swojej ofercie posiadamy:

Pokój nr. 1 dla 3 osób ( 1 łóżko małżeńskie i 1 pojedyncze), łazienka, TV, balkon

Pokój nr. 2 dla max 3 osób ( 1 łóżko małżeńskie i 1 dostawka), łazienka, TV, balkon

Apartament nr. 3 dla 4 osób (1 łóżko małżeńskie i 2 pojedyncze), w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, TV, balkon

Pokój nr. 4 dla 4 osób ( 1 łóżko małżeńskie i 2 pojedyncze), łazienka, TV, balkon

Pokój nr. 5 dla 3 osób ( 1 łóżko małżeńskie i 1 pojedyncze), łazienka, TV, balkon
Każdy z naszych  pokoi jest połączeniem tradycyjnego góralskiego stylu architektonicznego z nowoczesnym stylem. Na korytarzu znajduje się  również aneks kuchenny.
Teren gdzie znajdują się  'POKOJE U ŚLIWIOKA' jest ogrodzony,  goście korzystać mogą  z grilla połączonego z altaną gdzie zawsze czeka kompletny zestaw niezbędny do grillowania, wraz z drewnem kominkowym.

Posiadamy Kartę Tatrzańską

tel. 889 775 153
pokojeusliwioka@gmail.com